Říjen 2007

HALLOVEEN!!!!!!!!!!!!

30. října 2007 v 19:15
Tááák jak asi všichni víte zítra je Halloveen...já sama nevim co budu dělat ale asi jako každej rok....nic :( ja tenhle svátek moc neslavim ptz nemam s kym :( ALE zítra chci něco podniknout a já něco podniknu sice ete nwm co ale určo musííím!!!! A vy taky pls. nenechejte mě v tom samotnou....:) Zítra po 1. oslavím Halloveena....JUPÍ!!!!!.....vy taky URČITĚ!!!! :D:D:D a mrkněte na ty obrázky... :P

Napadlo mě....

30. října 2007 v 16:09
.....V sobotu jsem byla s rodinou podívat se na parkur koní. Pořídila jsem si pár fotenek a napadlo mě, že bych je sem mohla dát...co říkáte...?????

Ayo Technology

30. října 2007 v 15:02
50cent feat. Justin Timberlake and Timbaland- Ayo Technology - sqvělej klípek a 50cent....bez komentíku...ááááá...já ho snim!!! :D:D:D:D:D

Stále je tu 1.Bleskowka!!!!!

30. října 2007 v 14:59
Tááák tady 1. bleskowka tak se určitě zapoj!!!

Justin Timberlake-fotky

30. října 2007 v 14:52
Dnes:
Dříve:

Justin Timberlake-životopis

30. října 2007 v 14:26
Justin se narodil a vyrůstal v Memphis v Tennessee. Od malička se mu zalíbilo zpívání a tancování. Svou první soutěž "Dance Like New Kids On The Block", vyhrál jako malé dítě. Poprvé se v televizi objevil v jedenácti letech v show pro mladé talenty "Star Search", kde zpíval country music.

Obrovský zlom ve své kariéře přišel v roce 1992, když mu byla nabídnuta šance pravidelně vystupovat v Disneyově "Mickey Mouse Club". Po dvou letech vystupováni dokázal jako umělec velmi dobře zapůsobit. V pořadu se potkal s budoucím spolupracovníkem z *NSync Joshua Scottem Chasezem a popovými princeznami Christinou Aguilerou a Britney Spears.

Po ukončení vystupování v Mickey Mouse Clubu se po naléhání Chrise Kirkpatricka připojil k nové chlapecké skupině. Společně tedy s Kirkpatrickem, Chasezem, Joey Fatonem a Lance Bassem vytvořili skupinu *NSync. Po značných úspěších v zahraničí se koncem devadesátých let podařilo *NSync prorazit i v amerických hitparádách s veleúspěšným albem "Strings Attached and Celebrity".

V přímém souboji s Backstreet Boys byl *NSync mnohem více dynamickou skupinou mladých zpěváků. Což skupině pomohlo dosáhnout neobyčejných úspěchů v prodeji nosičů a mnoha ocenění. Přestože byl Justin nejmladším členem skupiny stal se nejvýraznější a brzy vůdčí osobností, která měla obzvláštní nadání na zpěv a tanec.

K obrovskému růstu jeho popularity mu velmi pomohl románek s mladou popovou královnou Britney Spears. V jednu dobu se pár objevoval ve všech světových médií a byl nazýván královským párem popu. Ačkoliv jejich vztah dlouho nevydržel, popularita obou se díky jejich vztahu drží dodnes.

V současné době se Justin rozhodl pro sólovou kariéru, je připraven získat nové fanoušky s jeho prvním sólovým albem "Justified". Justin má také vlastní organizaci "Justin Timberlake Foundation" pro podporu výuky hudby na školách.

50cent-fotky

30. října 2007 v 14:23

50cent-životopis

30. října 2007 v 14:01
50 Cent se narodil jako Curtis Jackson, 6. července 1976 v South Jamaica / Queens v New Yorku, do rodiny s drogovou minulostí. Pseudonym 50 Cent si Curtis zvolil podle proslaveného gangstera Fort Green Projects. Rapper je věřící a jedno z jeho tetování říká: "Bůh mi rozumí." Otce nikdy nepoznal a matka byla dealerkou drog, vystupující pod přezdívkou Fat Cat. Když bylo Curtisovi 8 let byla jeho matka zastřelena při loupežném přepadení. Po její smrti se Curtise ujali prarodiče.
Kolem 10 let začal s boxem a byl velmi nadaný, trénoval dokonce v legendární Gleason's gym. Snu o nadvládě v ringu se ale vzdal a začal pod přezdívkou Boo Boo obchodovat s drogami.V té době začal i rappovat. Vážnější postoj k rappu získal až s narozením svého syna Marquise, uvědomil si, že ho musí finančně zajistit a že už nechce trávit tolik času ve vězení. Jednomu pobytu za mřížemi se Fifty vyhnul tak, že se místo toho zúčastnil 7 - měsíčního vojenského výcvikového tábora. Nadání mladého rappera si všiml Jam Master Jay z Run DMC, který vlastnil malé nahrávací studio. Fifty u něj podepsal svou první smlouvu. Jam Master Jay ho naučil sestavovat písně a dodržovat správný rytmus.Díky tomu se Fiftyho mixtapes začali slušně prodávat. I přestože se od Jam Master Jaye naučil spoustu věcí, brzy pochopil, že se s ním nedostane tam kam potřebuje. Smlouvu vypověděl a začal se poohlížet po větší nahrávací společnosti. V roce 1998 50 Cent, Lloyd Banks a Tony Yayo zakládají G- Unit...

Beyonce klipy live

29. října 2007 v 15:57 Beyonce-videa
1.Klípek - jak tam na začátku pokukujou to je fáááákt užasný!!! a pak jak k němu jde těma dlooooouhejma krokama :D:D:D
2.Klípek-jak na začátku jede dolu to nema chybu...ale stejně nejlepší minuta 2:52 jak tam je ten chlap!!!! :D:D:D pak jak tam přijde ten Jay-Z.....ten klípek fakt nemá chybu...možná, že by mohla zpívat do mikrofonu ale jinak suppa a napísněte mi do komentíku jak ste se řechtali když tam přišel ten chlap ve 2:52 minutě!!!
3.Klípek-ten je fááákt BOŽÍ na začátku jak tancuje a pak jak je tam v tý ,,mlze" tak tam vipadá jak lev...pak jak je tam s tim šátkem tak ten jeden xichtík tak vypadá jak čertice...
4.Klípek-teď trochu zpomalíme...My myself and I
5.Klípek- Be with you...je to přímo z koncertu...:)

1.Statistika (22.10.2007 - 28.10.2007)

29. října 2007 v 15:24
Tááák já jsem za tuto statistiku strašně HAPPY!!!!Je to taková jakoby 1. statistika ptze tamty byly nic moc....Mocinky vám všem děkuji a doufám, že můj blog budete i nadále navštěvovat a že se to bude stále zvětšovat!!! :) :-*
Pondeli: 7
Utery: 15
Streda: 9
Ctvrtek: 15
Patek: 16
Sobota: 8
Nedele: 10

Celkem: 80
Děkuji vám!!!

Fergie- Clumsy

28. října 2007 v 11:04 Fergie-fotky
FERGIE- CLUMSY - suppa klípek


Rihanna- videa live

27. října 2007 v 22:59
Tadyk máte pár Rihanniných videjek live: S.O.S.
Pon De Replay- je tam i Jay-z na začátku :)
Unfatful- s piánkem :D
Lose my berth- hezkééééé....mimiochodem to je písnička od Destiny´s child že jo???
UMBRELLA!!!!!- minutě 1:32 tam je vidět Fergie jak tleská..., v minutě 2:31 tam je vidět i Paris Hilton :D
We Ride- omlovám se ale lepší jsem nenašla tak dejte dyžtak vědět jestli najdete... :)
Shut up and drive - dcl hezkéé :P
Don´t stop the music- upe spper začátek!!!! Já tuhle písničku upa žeru!!! :D:D:D a stěma smajlama už sem asi taky trapna co??? :D:D

Líbí?? Nelíbí??

26. října 2007 v 11:08
Lidičky, chtěla bych se vás zeptat, jaký menu bylo hezčí? To černé nebo tohle modro-fialové??? Pls. napište mi svůj názor....děkuji :)


Nelly Furtado-životopis

26. října 2007 v 9:14 Nelly Furtado-fotky
Nelly Furtado se narodila v Kanadě a pochází ze tří dětí. Dětství prožila ve Victorii . Její rodiče Maria Manuela a Antonio Jose Furtado pocházejí z Portugalska. Nely dostala jméno po sovětské gymnastce Nellie Kim.Rodiče Nelly Furtado emigrovali z Portugalska do Kanady na začáku 80. let. Rodiči byla společně se sourozenci vedena ke vztahu k oběma kulturám, a proto umí i výborně Portugalsky.
Toto míšení kultur od dětství na ni mělo vliv, první písničky, které skládala, byly vesměs dvojjazyčné. Později se ve škole začala učit i španělsky a hindsky.Jelikož její rodiče neměli mnoho peněz, chodila od mladých let do práce, se svou matkou pracovala jako pokojská, později dostala místo hospodyně. Jak později přiznala v jednom rozhovoru, toto ji pomohlo objevit své pravé já a navedlo ji na pozitivní cestu. První vystoupení měla Furtado v kostele se svou matkou při oslavách Portugalského dne. Když jí bylo devět, začala se učit hrát na pozoun a ukulele, později i na kytaru a klávesy.
Ve dvanácti letech začala hrát ve své první skupině. Zpívali tehdy portugalsky a texty psala Nelly. V pozdějších letech jí začali hlavně ovlivňovat různí DJové a rappeři. Během návštěvy Toronta v roce 1996 se potkala s kanadskou hip-hopovou kapelou Join to Ranks a to ji nejvíce ovlivnilo. V létě 1996 se dala dohromady s duem Nelstar a Newkirk a společně začali koncertovat. O pár let později se všichni osamostatnili a Nelly nahrála pár demo nahrávek, se kterými začala obcházet hudební nakladatelství, nejvíce pozornosti se těšila v nakladatelství DreamWorks.

1.Bleskowka

25. října 2007 v 14:04
Tááák tady 1. bleskowka tak se určitě zapoj!!!

Riri-fotky

25. října 2007 v 13:16

životopis

25. října 2007 v 12:49
Místo narození: St.Machael, Barbados

Znamení: Vodnář

Rihanna celým jménem Rihana Robin Fenty odstartovala vskutku dobře. Hvězda R'n'B a soulové scény, se narodila v Barbadosu v roce 1988. Jako teenager zpívala svým kamarádům a rodině jen pro zábavu. Jednoho dne ji kamarád představil hudebnímu producentovi Evanu Rogersovi v New Yorku. Rogers byl velmi překvapen, jaký velký talent se v Rihanně ukrývá. Nahrál s Rihannou demo s 20 songy, i s hitem pon de replay, které pak všechny poslal do vydavatelství Def Jam Records. A vyšlo to! Její singl Pon de replay obletěl rádia celých Spojených států. Stejné úspěchy slavilo i její album Music of the sun, které bylo vydáno 30.srpna 2005. Rihanna prohlásila, že se nechala inspirovat interprety jako jsou např.: Alicia Keys, Beyoncé a Mariah Carey. Její album zní především ve stylu R'n'B, hip-hopu a soulu. Její první hit ''Pon de Replay'' se rychle vyskákal na 2 místo v amerických hitparádách a na 15 v Kanadě. Zrodila se nová R'n'B hvězda.
V dubnu 2006 vydala Rihanna své drudé album A Girl Like Me a jeho hity jako např.: S.O.S, Unfaithful nebo Break in off (duet s Seanem Paulem) opět vyhrávají na všech amerických hitparádách. K singlu S.O.S Rihanna natočila klip pro Nike, který se stal vale úspěšný.
Ale její sláva nekončí ani s jejím novým albem.

Co říkáte??????

24. října 2007 v 18:19
Hlásněte v anketce s názorem na tento blog....(v komentících)