CARMIT : Happy Holidays!!

30. prosince 2008 v 1:17 | Vavča |  PCD - Blogs
Takže děkuju za všechny pozdravy a přání! Doufám, že jste všichni měli velmi speciální prázdniny .... Já měla! Strávila jsem je doma s rodinou a přáteli! Bylo to a stále je báječný:) Jsem tak vzrušená, co přinese nový rok! Přijde mnoho dobrých věcí. Přeji vám všem lásku, světlo, mír a požehnání v roce 2009! Děkuju všem za podporování, i přes změny v uplynulém roce. Vím, že to bylo těžké, ale prosím, věřte mi, když říkám, že je to posun k lepšímu. Vždycky mi budou chybět a budu vzpomínat na dobré časy s PCD.
Oh, a díky, že jste si se mnou přišli zahrát na Vside! Byla to super zábava, i když vím, že uniklo moje demo "Overrated" ... To ještě neudělali! Někdo mi pomohl šířit zprávy, protože lidé říkají, že Carmasutra je můj nový solový song. Jedná se o demo, které je skoro 4 roky staré! Vydržte ještě chvilku na skutečné věci!!!!
Mám vás všechny ráda! Vyhlížím do roku 2009 ......
Mějte bezpečný a šťastný nový rok:)
mmmmuuuuuaaaaaaaaaahhhhhh
Navždy Foxy Doll


-----------------------------------------------------------------------

So, thanx for all the seasons greetings and wishes! I hope you all had a very special holiday....I did! I spent it at home with family and friends! It was and still is yummy:) I am so excited for the new year and all it will bring! So many good things to come. I wish you all love, light, peace and blessings in 2009! Thank you all again for supporting me thru the changes this past year. I know it's been difficult but please trust me when I say I had to move on for the better. I will always miss and remember the good times with PCD
Oh, and thanks for coming to play with me at the vside! It was super fun, although I know that my demo "Overated" was leaked...it's not done yet! Someone help me spread the news because people keep saying that Carmasutra is my new solo song! It's a demo that is like 4 years old!! Hold on just a lil longer for the real stuff!!!!
LUV U ALL! Looking forward to 2009......
Have a safe and happy new year:)
mmmmuuuuuaaaaaaaaaahhhhhh
Foxy Doll 4eva

thx carmit-bachar.blog.cz
 


Komentáře

1 Janurka Janurka | Web | 30. prosince 2008 v 1:40 | Reagovat

Jáá jí žeruu.. <3 "Foxy Doll 4eva" Jj, vždycky bude jedna z Doll! ♥

2 sisinka...melody sisinka...melody | E-mail | Web | 30. prosince 2008 v 11:08 | Reagovat

jo jo,my taky vzpomínáme jak jsi byla u PCD Carmit:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama